Обзор

Тур 1
Тур 2
Тур 3


Лист 1: Тур 1


Тур І Зона А

№ уч Прізвище та Ім'я Команда Вага місце
80 Сисоєв Руслан Вінницька обл. "Щукины дети" 2212 1
67 Солоний Ігор Житомирська обл. 638 2
94 Корзенков Дмитро Київ 1 "Рыболовній Мир" 536 3
24 Овелько Тимофій Чернівецька обл. "Буковинские щукари" 419 4
31 Клименко Сергій Чернігівська обл. 402 5
6 Пушкарьов Вадим Дніпропетровська обл. "Дніпропетровськ" 396 6
62 Лунякін Олег (кап.) Луганська обл.-2 "Лугань" 384 7
41 Клюкін Олександр Харківська обл.-2 360 8
69 Лисиця Олексій Харківська обл.-2 "Фишинг Сток" 356 9
44 Потилицький Денис Львівська обл. 341 10
2 Черниченко Микола Харківська обл.-4 321 11
14 Жалнін Віктор Волинська обл. "Волинь" 281 12
34 Бєлослудцев Микола Одеська обл. "Рыбацкий рай" 270 13
72 Петренко Володимир Київська обл. 249 14
22 Філь Олексій "Херсонська обл." 234 15
38 Гуров Ігор Миколаївська обл. "Океан" 213 16
47 Щевич Іван (кап.) Рівненська обл. 159 17
60 Петренко Володимир Луганська обл.-1 "ЛО 1" 157 18
90 Ковальський Олександр (кап.) Київ -3 "Флеш" 156 19
89 Дегтяренко Олександр Київ 2 "Імпульс" 151 20
56 Яценко Дмитро Донецька обл. 110 21
19 Мінкін Сергій (зап.) АР Крим 106 22
77 Балабанов Максим Вінницька обл. "Рибачок" 76 23
8 Погостинський Кирило (кап.)            Черкаська обл. 75 24
53 Петько Віталій Запоріжська обл. "Золотой карась" 72 25
83 Кіцак Віталій (кап.) Тернопільська обл. 0 27
98 Швабій Костянтин Київ -5 0 27
26 Карпюк Роман (кап.)       Чернівецька обл. "Чернівці" 0 27






Тур І Зона В

№ уч Прізвище та Ім'я Команда Вага місце
59 Калтичкін Сергій Луганська обл.-1 "ЛО 1" 533 1
63 Ушаков Руслан Луганська обл.-2 "Лугань" 253 2
45 Вільгуцький Владислав Львівська обл. 241 3
3 Бережний Генадій Харківська обл.-5 240 4
88 Кармянков Андрій Київ 2 "Імпульс" 210 5
95 Кобелюх Владислав Київ 1 "Рыболовній Мир" 204 6
91 Манагадзе Ігнат Київ -3 "Флеш" 197 7
12 Байда Юрій Волинська обл. "Волинь" 168 8
49 Волохов Микола Рівненська обл. 159 9
23 Овелько Антон (кап.)     Чернівецька обл. "Буковинские щукари" 147 10
99 Науменко Андрій Київ -6 129 11
81 Ободянський Євгеній Вінницька обл. "Щукины дети" 85 12,5
57 Федорець Алексій Донецька обл. 85 12,5
16 Демидко Олег (кап.)    АР Крим 77 14
32 Павлов Ігор (кап.) Одеська обл. "Рыбацкий рай" 74 15
71 Тупіцин Ян Київська обл. 67 16
70 Поляков Володимир Харківська обл.-2 "Фишинг Сток" 0 22,5
65 Кошель Юрій (кап.) Житомирська обл. 0 22,5
5 Петраш Юрій (кап.) Дніпропетровська обл. "Дніпропетровськ" 0 22,5
42 Катунін Дмитро Харківська обл.-3 0 22,5
51 Макаревич Євген (кап.) Запоріжська обл. "Золотой карась" 0 22,5
37 Піддубний Сергій Миколаївська обл. "Океан" 0 22,5
85 Глух Ігор Тернопільська обл. 0 22,5
29 Скользньов Юрій (кап.) Чернігівська обл. 0 22,5
76 Писар Олег Вінницька обл. "Рибачок" 0 22,5
10 Якименко Юрій Черкаська обл. 0 22,5
28 Скрипничук Сергій Чернівецька обл. "Чернівці" 0 22,5
20 Чехутський Іван (кап.) "Херсонська обл." 0 22,5






Тур І Зона С

№ уч Прізвище та Ім'я Команда Вага місце
87 Воротняк Володимир (кап.)   Київ 2 "Імпульс" 1107 1
75 Бабій Микола (кап.) Вінницька обл. "Рибачок" 848 2
17 Прокопченко Роман АР Крим 691 3
43 Вільгуцький Олександр (кап.) Львівська обл. 459 4
68 Терещенко Костянтин (кап.) Харківська обл.-2 "Фишинг Сток" 355 5
48 Черпак Олександр Рівненська обл. 297 6
13 Віжанський Віталій Волинська обл. "Волинь" 246 7
1 Вагін Олексій (кап.) Харківська обл.-3 235 8
52 Мартиненко Євген Запоріжська обл. "Золотой карась" 233 9
36 Гречко Андрій    Миколаївська обл. "Океан" 221 10
30 Самойлов Іван Чернігівська обл. 195 11
93 Мельник Андрій (кап.) Київ 1 "Рыболовній Мир" 191 12
84 Прокопенко Петро Тернопільська обл. 163 13
27 Кнестяпін Олександр Чернівецька обл. "Чернівці" 157 14
79 Превар Костянтин (кап.) Вінницька обл. "Щукины дети" 130 15
55 Купесок Дмитро (кап.)        Донецька обл. 123 16
40 Гуленок Андрій (кап.) Харківська обл.-1 121 17
9 Ігнатов Володимир Черкаська обл. 105 18
66 Баранчиков Олег Житомирська обл. 94 19
33 Курков Віктор Одеська обл. "Рыбацкий рай" 93 20
7 Холодов Олександр Дніпропетровська обл. "Дніпропетровськ" 82 21
64 Бусигін Игор Луганська обл.-2 "Лугань" 76 22
25 Прокопчук Олександр Чернівецька обл. "Буковинские щукари" 0 25,5
92 Петровський Дмитро Київ -3 "Флеш" 0 25,5
73 Марущенко Роман Київська обл. 0 25,5
61 Трокай Костянтин Луганська обл.-1 "ЛО 1" 0 25,5
97 Колесніченко Максим Київ -4 0 25,5
21 Назарук Юрій "Херсонська обл." 0 25,5

Лист 2: Тур 2


Тур ІІ Зона А

№ уч Прізвище та Ім'я Команда Вага місце
65 Кошель Юрій (кап.) Житомирська обл. 692 1
81 Ободянський Євгеній Вінницька обл. "Щукины дети" 560 2
68 Терещенко Костянтин (кап.) Харківська обл.-2 "Фишинг Сток" 537 3
75 Бабій Микола (кап.) Вінницька обл. "Рибачок" 441 4
88 Кармянков Андрій Київ 2 "Імпульс" 403 5
29 Скользньов Юрій (кап.) Чернігівська обл. 394 6
73 Марущенко Роман Київська обл. 382 7
95 Кобелюх Владислав Київ 1 "Рыболовній Мир" 331 8
36 Гречко Андрій    Миколаївська обл. "Океан" 284 9
48 Черпак Олександр Рівненська обл. 282 10
3 Бережний Генадій Харківська обл.-5 276 11
7 Холодов Олександр Дніпропетровська обл. "Дніпропетровськ" 245 12
45 Вільгуцький Владислав Львівська обл. 209 13
51 Макаревич Євген (кап.) Запоріжська обл. "Золотой карась" 208 14
12 Байда Юрій Волинська обл. "Волинь" 194 15
25 Прокопчук Олександр Чернівецька обл. "Буковинские щукари" 193 16
57 Федорець Алексій Донецька обл. 178 17,5
86 Мудрий Сергій Тернопільська обл. 178 17,5
64 Бусигін Игор Луганська обл.-2 "Лугань" 159 19
42 Катунін Дмитро Харківська обл.-3 151 20
99 Науменко Андрій Київ -6 149 21
35 Лисенко Володимир Одеська обл. "Рыбацкий рай" 105 22
10 Якименко Юрій Черкаська обл. 95 23
16 Демидко Олег (кап.)    АР Крим 73 24
59 Калтичкін Сергій Луганська обл.-1 "ЛО 1" 63 25
20 Чехутський Іван (кап.) "Херсонська обл." 0 27
27 Кнестяпін Олександр Чернівецька обл. "Чернівці" 0 27
92 Петровський Дмитро Київ -3 "Флеш" 0 27






Тур ІІ Зона В

№ уч Прізвище та Ім'я Команда Вага місце
6 Пушкарьов Вадим Дніпропетровська обл. "Дніпропетровськ" 1017 1
34 Бєлослудцев Микола Одеська обл. "Рыбацкий рай" 383 2
79 Превар Костянтин (кап.) Вінницька обл. "Щукины дети" 289 3
55 Купесок Дмитро (кап.)        Донецька обл. 253 4
62 Лунякін Олег (кап.) Луганська обл.-2 "Лугань" 231 5
93 Мельник Андрій (кап.) Київ 1 "Рыболовній Мир" 193 6
87 Воротняк Володимир (кап.)   Київ 2 "Імпульс" 165 7
9 Ігнатов Володимир Черкаська обл. 162 8
1 Вагін Олексій (кап.) Харківська обл.-3 153 9
26 Карпюк Роман (кап.)       Чернівецька обл. "Чернівці" 132 10
40 Гуленок Андрій (кап.) Харківська обл.-1 120 11
84 Прокопенко Петро Тернопільська обл. 119 12
17 Прокопченко Роман АР Крим 97 13
97 Колесніченко Максим Київ -4 90 14
52 Мартиненко Євген Запоріжська обл. "Золотой карась" 88 15
66 Баранчиков Олег Житомирська обл. 84 16
61 Трокай Костянтин Луганська обл.-1 "ЛО 1" 77 17
77 Балабанов Максим Вінницька обл. "Рибачок" 76 18
69 Лисиця Олексій Харківська обл.-2 "Фишинг Сток" 71 19
13 Віжанський Віталій Волинська обл. "Волинь" 64 20
24 Овелько Тимофій Чернівецька обл. "Буковинские щукари" 0 24,5
72 Петренко Володимир Київська обл. 0 24,5
38 Гуров Ігор Миколаївська обл. "Океан" 0 24,5
47 Щевич Іван (кап.) Рівненська обл. 0 24,5
90 Ковальський Олександр (кап.) Київ -3 "Флеш" 0 24,5
43 Вільгуцький Олександр (кап.) Львівська обл. 0 24,5
30 Самойлов Іван Чернігівська обл. 0 24,5
21 Назарук Юрій "Херсонська обл." 0 24,5






Тур ІІ Зона С

№ уч Прізвище та Ім'я Команда Вага місце
2 Черниченко Микола Харківська обл.-4 759 1
83 Кіцак Віталій (кап.) Тернопільська обл. 677 2
19 Мінкін Сергій (зап.) АР Крим 481 3
94 Корзенков Дмитро Київ 1 "Рыболовній Мир" 410 4
37 Піддубний Сергій Миколаївська обл. "Океан" 348 5
32 Павлов Ігор (кап.) Одеська обл. "Рыбацкий рай" 331 6
67 Солоний Ігор Житомирська обл. 288 7
41 Клюкін Олександр Харківська обл.-2 220 8
53 Петько Віталій Запоріжська обл. "Золотой карась" 203 9
23 Овелько Антон (кап.)     Чернівецька обл. "Буковинские щукари" 192 10
5 Петраш Юрій (кап.) Дніпропетровська обл. "Дніпропетровськ" 125 11
89 Дегтяренко Олександр Київ 2 "Імпульс" 115 12
91 Манагадзе Ігнат Київ -3 "Флеш" 110 13
80 Сисоєв Руслан Вінницька обл. "Щукины дети" 77 14
31 Клименко Сергій Чернігівська обл. 0 21,5
44 Потилицький Денис Львівська обл. 0 21,5
14 Жалнін Віктор Волинська обл. "Волинь" 0 21,5
22 Філь Олексій "Херсонська обл." 0 21,5
60 Петренко Володимир Луганська обл.-1 "ЛО 1" 0 21,5
56 Яценко Дмитро Донецька обл. 0 21,5
8 Погостинський Кирило (кап.)            Черкаська обл. 0 21,5
98 Швабій Костянтин Київ -5 0 21,5
63 Ушаков Руслан Луганська обл.-2 "Лугань" 0 21,5
49 Волохов Микола Рівненська обл. 0 21,5
71 Тупіцин Ян Київська обл. 0 21,5
70 Поляков Володимир Харківська обл.-2 "Фишинг Сток" 0 21,5
76 Писар Олег Вінницька обл. "Рибачок" 0 21,5
28 Скрипничук Сергій Чернівецька обл. "Чернівці" 0 21,5

Лист 3: Тур 3


Тур ІІІ Зона А

№ уч Прізвище та Ім'я Команда Вага місце
87 Воротняк Володимир (кап.)   Київ 2 "Імпульс" 1137 1
79 Превар Костянтин (кап.) Вінницька обл. "Щукины дети" 484 2
9 Ігнатов Володимир Черкаська обл. 359 3
91 Манагадзе Ігнат Київ -3 "Флеш" 322 4
84 Прокопенко Петро Тернопільська обл. 283 5
1 Вагін Олексій (кап.) Харківська обл.-3 251 6
37 Піддубний Сергій Миколаївська обл. "Океан" 239 7
70 Поляков Володимир Харківська обл.-2 "Фишинг Сток" 231 8
49 Волохов Микола Рівненська обл. 226 9
55 Купесок Дмитро (кап.)        Донецька обл. 198 10
71 Тупіцин Ян Київська обл. 180 11
40 Гуленок Андрій (кап.) Харківська обл.-1 174 12
21 Назарук Юрій "Херсонська обл." 143 13
13 Віжанський Віталій Волинська обл. "Волинь" 140 14
63 Ушаков Руслан Луганська обл.-2 "Лугань" 136 15
66 Баранчиков Олег Житомирська обл. 126 16
30 Самойлов Іван Чернігівська обл. 123 17
43 Вільгуцький Олександр (кап.) Львівська обл. 116 18
97 Колесніченко Максим Київ -4 82 19
93 Мельник Андрій (кап.) Київ 1 "Рыболовній Мир" 80 20
17 Прокопченко Роман АР Крим 0 24,5
52 Мартиненко Євген Запоріжська обл. "Золотой карась" 0 24,5
61 Трокай Костянтин Луганська обл.-1 "ЛО 1" 0 24,5
32 Павлов Ігор (кап.) Одеська обл. "Рыбацкий рай" 0 24,5
23 Овелько Антон (кап.)     Чернівецька обл. "Буковинские щукари" 0 24,5
5 Петраш Юрій (кап.) Дніпропетровська обл. "Дніпропетровськ" 0 24,5
76 Писар Олег Вінницька обл. "Рибачок" 0 24,5
28 Скрипничук Сергій Чернівецька обл. "Чернівці" 0 24,5






Тур ІІІ Зона В

№ уч Прізвище та Ім'я Команда Вага місце
53 Петько Віталій Запоріжська обл. "Золотой карась" 731 1
56 Яценко Дмитро Донецька обл. 360 2
31 Клименко Сергій Чернігівська обл. 263 3
80 Сисоєв Руслан Вінницька обл. "Щукины дети" 215 4
25 Прокопчук Олександр Чернівецька обл. "Буковинские щукари" 189 5
68 Терещенко Костянтин (кап.) Харківська обл.-2 "Фишинг Сток" 149 6
7 Холодов Олександр Дніпропетровська обл. "Дніпропетровськ" 143 7
94 Корзенков Дмитро Київ 1 "Рыболовній Мир" 126 8
2 Черниченко Микола Харківська обл.-4 88 9,5
83 Кіцак Віталій (кап.) Тернопільська обл. 88 9,5
89 Дегтяренко Олександр Київ 2 "Імпульс" 81 11
67 Солоний Ігор Житомирська обл. 71 12
75 Бабій Микола (кап.) Вінницька обл. "Рибачок" 0 20,5
73 Марущенко Роман Київська обл. 0 20,5
36 Гречко Андрій    Миколаївська обл. "Океан" 0 20,5
48 Черпак Олександр Рівненська обл. 0 20,5
64 Бусигін Игор Луганська обл.-2 "Лугань" 0 20,5
35 Лисенко Володимир Одеська обл. "Рыбацкий рай" 0 20,5
27 Кнестяпін Олександр Чернівецька обл. "Чернівці" 0 20,5
92 Петровський Дмитро Київ -3 "Флеш" 0 20,5
19 Мінкін Сергій (зап.) АР Крим 0 20,5
41 Клюкін Олександр Харківська обл.-2 0 20,5
44 Потилицький Денис Львівська обл. 0 20,5
14 Жалнін Віктор Волинська обл. "Волинь" 0 20,5
22 Філь Олексій "Херсонська обл." 0 20,5
60 Петренко Володимир Луганська обл.-1 "ЛО 1" 0 20,5
8 Погостинський Кирило (кап.)            Черкаська обл. 0 20,5
98 Швабій Костянтин Київ -5 0 20,5






Тур ІІІ Зона С

№ уч Прізвище та Ім'я Команда Вага місце
24 Овелько Тимофій Чернівецька обл. "Буковинские щукари" 858 1
12 Байда Юрій Волинська обл. "Волинь" 504 2
77 Балабанов Максим Вінницька обл. "Рибачок" 472 3
42 Катунін Дмитро Харківська обл.-3 391 4
88 Кармянков Андрій Київ 2 "Імпульс" 363 5
51 Макаревич Євген (кап.) Запоріжська обл. "Золотой карась" 275 6
47 Щевич Іван (кап.) Рівненська обл. 218 7
95 Кобелюх Владислав Київ 1 "Рыболовній Мир" 206 8
16 Демидко Олег (кап.)    АР Крим 190 9
69 Лисиця Олексій Харківська обл.-2 "Фишинг Сток" 185 10
34 Бєлослудцев Микола Одеська обл. "Рыбацкий рай" 174 11
45 Вільгуцький Владислав Львівська обл. 169 12
39 Шевченко Юрій (зап.) Миколаївська обл. "Океан" 155 13
6 Пушкарьов Вадим Дніпропетровська обл. "Дніпропетровськ" 146 14
65 Кошель Юрій (кап.) Житомирська обл. 124 15
99 Науменко Андрій Київ -6 109 16
59 Калтичкін Сергій Луганська обл.-1 "ЛО 1" 87 17
81 Ободянський Євгеній Вінницька обл. "Щукины дети" 0 23
29 Скользньов Юрій (кап.) Чернігівська обл. 0 23
3 Бережний Генадій Харківська обл.-5 0 23
57 Федорець Алексій Донецька обл. 0 23
86 Мудрий Сергій Тернопільська обл. 0 23
10 Якименко Юрій Черкаська обл. 0 23
20 Чехутський Іван (кап.) "Херсонська обл." 0 23
62 Лунякін Олег (кап.) Луганська обл.-2 "Лугань" 0 23
26 Карпюк Роман (кап.)       Чернівецька обл. "Чернівці" 0 23
72 Петренко Володимир Київська обл. 0 23
90 Ковальський Олександр (кап.) Київ -3 "Флеш" 0 23