Кубок України з лову хижої риби з берега с. Коновка Кельменецького району Чернівецької області 12-13 вересня 2008 року
ІІ-й тур
№ з/п Назва команди ПІП учасника зона Вага, гр К-сть, шт Результат, бали Сума балів Місце особове Сума місць командне Місце командне
1 Черновцы-1 Овелько Антон Феликсович B 427 5 9,27 21,74 14 36 11
  Овелько Тимофей Феликсович A 434 5 9,34 7
  Прокопчук Александр Николаевич C 213 1 3,13 15
2 Черновцы-2 Бучка Руслан A 390 6 9,9 34,04 5 20 2
  Туряк Роман B 1296 5 17,96 5
  Машенцев Сергей Борисович C 318 3 6,18 10
3 Киев-1 Волынец Игорь Романович A 262 2 4,62 11,66 14,5 52,5 20
Современная рыбалка Федоренко Евгений Александрович B 200 3 5 20
  Стецюк Виталий C 104 1 2,04 18
4 Херсон Багаутдинов Рамиль Олимович            B 48 1 1,48 3,3 23 65,5 22
  Солодовников Владимир Викторович A 82 1 1,82 20
  Синицын Константин Сергеевич          C 0 0 0 22,5
5 Киев-2 Левченко Виталий Васильевич  B 340 2 5,4 22,06 19 39 15
Флагман Байталоха Сергей Николаевич C 938 4 13,38 1
  Ищенко Сергей Викторович A 128 2 3,28 19
6 Ивано-Франковск-1 Кобелюх Владислав Игоревич B 351 8 11,51 27,81 11 26 6
  Гашевский Тарас Теофилович C 206 4 6,06 11
  Луцан Валерий Степанович A 624 4 10,24 4
7 Ивано-Франковск-2 Рыжий Марьян Владимирович       0 12,8      
  Фейчук Ярослав Ярославович       0  
  Усков Валентин Анатольевич B 480 8 12,8 2
8 Крым-1 Демидко Олег Юрьевич  A 344 6 9,44 21,72 6 37,5 14
  Яремчук Павел C 0 0 0 22,5
  Гоменюк Николай Валерьевич B 928 3 12,28 9
9 Харьков-1 Слободянюк Александр A 268 3 5,68 15,44 12,5 47 18
  Луценко Игорь B 476 5 9,76 12
  Скрипнийчук Сергей C 0 0 0 22,5
10 Харьков-2 Вагин Алексей B 769 9 16,69 28,38 7 30 8
  Глущенко Денис A 204 4 6,04 11
  Терещенко константин C 365 2 5,65 12
11 Харьков-3 Мацуев Андрей C 361 3 6,61 28,91 8 28,5 7
  Митюрич Роман A 214 2 4,14 16,5
  Мясников Олег B 616 12 18,16 4
12 Винница-1 Балабанов Андрей C 389 5 8,89 33,9 3 20,5 3
  Балабанов Максим B 987 11 20,87 1
  Антонюк Олег A 114 3 4,14 16,5
13 Винница-2 Превар Константин B 655 5 11,55 21,57 10 35,5 10
  Сысоев Руслан C 134 3 4,34 13
  Рачук Вадим A 168 4 5,68 12,5
14 Винница-3 Писарь Олег B 471 5 9,71 20,78 13 36,5 12
  Бабий Николай C 345 3 6,45 9
  Годзев Руслан A 162 3 4,62 14,5
15 Запорожье-1 Вирченко Сергей Анатольевич              A 0 0 0 11,08 22 52 19
  Сажнев Виталий Александрович           B 356 4 7,56 16
  Гирич Павел Павлович                            C 152 2 3,52 14
16 Киев-3 Дикун Андрей Дмитриевич C 354 4 7,54 28,97 7 25 5
Золотой карась Обломов Александр Александрович A 346 3 6,46 10
  Свириденко Алексей Владимирович B 797 7 14,97 8
17 Одесса-1 Чебан Кирилл Иванович  A 0 0 0 3,98 22 65,5 21
Golden Catch Килимник Михаил Владимирович     B 198 2 3,98 21
  Курков Виктор Михайлович   C 0 0 0 22,5
18 Одесса-2 Павлов Игорь Анатольевич  B 873 8 16,73 48,45 6 11 1
ДУТ Селихов Сергей Вячеславович   A 1398 9 22,98 1
  Криптошов Александр C 374 5 8,74 4
19 Одесса-2 Шикунов Виктор Петрович  C 20 1 1,2 24,45 20 37 13
Фарт Федянин Павел Викторович      A 1064 5 15,64 2
  Ковальчук Сергей Владимирович   B 361 4 7,61 15
20 Львов-1 Хитров Юрий C 34 1 1,34 10,41 19 50 18
  Вильгуцкий Александр B 59 1 1,59 22
  Вильгуцкий Владислав B 448 3 7,48 9
21 Ровно-1 Щевич Иван Павлович C 76 2 2,76 32,96 16 21 4
ДЕНИР Свирик Николай B 882 10 18,82 2
  Кощук Сергей Владимирович A 938 2 11,38 3
22 Киев-4 Терещук Александр Владиславович B 411 3 7,11 18,92 17 40 16
Рыболовный мир Корзенков Дмитрий Викторович A 272 1 3,72 18
  Коротченко Андрей Викторович C 509 3 8,09 5
23 Киев-5 Слободянюк Артем Валентинович  B 1281 6 18,81 21,12 3 42 17
Экстрим Экспедишн Верезуб Олег Витальевич  C 131 1 2,31 17
  Петренко Владимир Алексеевич  A 0 0 0 22
24 Ровно-2 Николаев Дмитрий A 440 4 8,4 21,93 8 32 9
  Степанюк Василий C 254 5 7,54 6
  Демьянчук Богдан B 299 3 5,99 18