Кубок України з лову хижої риби з берега с. Коновка Кельменецького району Чернівецької області 12-13 вересня 2008 року
І-й тур
№ з/п Назва команди ПІП учасника зона Вага, гр К-сть, шт Результат, бали Сума балів Місце особове Сума мест коандное Місце командне
1 Черновцы-1 Овелько Антон Феликсович A 596 11 16,96 39,65 3 24 4
  Овелько Тимофей Феликсович C 508 6 11,08 11
  Прокопчук Александр Николаевич B 361 8 11,61 10
2 Черновцы-2 Бучка Руслан B 803 12 20,03 37,59 1 27 5
  Туряк Роман C 534 5 10,34 13
  Машенцев Сергей Борисович A 322 4 7,22 13
3 Киев-1 Волынец Игорь Романович B 539 4 9,39 36,29 11 32,5 10
Современная рыбалка Федоренко Евгений Александрович C 876 13 21,76 4
  Стецюк Виталий A 314 2 5,14 17,5
4 Херсон Багаутдинов Рамиль Олимович            A 0 0 0 9,01 22,5 61,5 23
  Солодовников Владимир Викторович B 221 3 5,21 16
  Синицын Константин Сергеевич          C 180 2 3,8 23
5 Киев-2 Левченко Виталий Васильевич  C 696 5 11,96 21,21 10 43 16
Флагман Байталоха Сергей Николаевич B 49 1 1,49 22
  Ищенко Сергей Викторович A 576 2 7,76 11
6 Ивано-Франковск-1 Кобелюх Владислав Игоревич B 541 10 15,41 33,39 4 30,5 9
  Гашевский Тарас Теофилович A 114 4 5,14 17,5
  Луцан Валерий Степанович C 684 6 12,84 9
7 Ивано-Франковск-2 Рыжий Марьян Владимирович       0 17,43      
  Фейчук Ярослав Ярославович       0  
  Усков Валентин Анатольевич B 543 12 17,43 2
8 Крым-1 Демидко Олег Юрьевич  B 46 1 1,46 12,58 23 58 22
  Яремчук Павел A 42 1 1,42 21
  Гоменюк Николай Валерьевич C 470 5 9,7 14
9 Харьков-1 Слободянюк Александр C 928 12 21,28 29,72 5 42 14
  Луценко Игорь A 378 3 6,78 16
  Скрипнийчук Сергей B 66 1 1,66 21
10 Харьков-2 Вагин Алексей C 2142 13 34,42 49,93 1 28 6
  Глущенко Денис B 451 4 8,51 12
  Терещенко константин A 400 3 7 15
11 Харьков-3 Мацуев Андрей B 519 9 14,19 47,71 7 19 3
  Митюрич Роман A 518 5 10,18 9
  Мясников Олег C 1234 11 23,34 3
12 Винница-1 Балабанов Андрей A 1002 5 15,02 49,37 5 16 2
  Балабанов Максим С 804 11 19,04 6
  Антонюк Олег B 631 9 15,31 5
13 Винница-2 Превар Константин B 189 4 5,89 31,61 15 30 8
  Сысоев Руслан A 762 5 12,62 7
  Рачук Вадим C 710 6 13,1 8
14 Винница-3 Писарь Олег B 863 8 16,63 33,93 3 29 7
  Бабий Николай A 530 4 9,3 10
  Годзев Руслан C 400 4 8 16
15 Запорожье-1 Вирченко Сергей Анатольевич              B 182 2 3,82 34,95 18 34 11
  Сажнев Виталий Александрович           A 218 5 7,18 14
  Гирич Павел Павлович                            C 1395 10 23,95 2
16 Киев-3 Дикун Андрей Дмитриевич C 905 6 15,05 58,55 7 14 1
Золотой карась Обломов Александр Александрович A 1752 11 28,52 1
  Свириденко Алексей Владимирович B 798 7 14,98 6
17 Одесса-1 Чебан Кирилл Иванович  C 344 4 7,44 22,12 18 47 19
Golden Catch Килимник Михаил Владимирович     B 476 7 11,76 9
  Курков Виктор Михайлович   A 192 1 2,92 20
18 Одесса-2 Павлов Игорь Анатольевич  B 208 4 6,08 12,98 14 55,5 21
ДУТ Селихов Сергей Вячеславович   A 0 0 0 22,5
  Криптошов Александр C 390 3 6,9 19
19 Одесса-2 Шикунов Виктор Петрович  B 0 0 0 31,85 24 38 12
Фарт Федянин Павел Викторович      A 1386 7 20,86 2
  Ковальчук Сергей Владимирович   C 599 5 10,99 12
20 Львов-1 Хитров Юрий C 214 3 5,14 22,18 22 47 18
  Вильгуцкий Александр B 156 2 3,56 19
  Вильгуцкий Владислав A 848 5 13,48 6
21 Ровно-1 Щевич Иван Павлович C 237 3 5,37 23,17 21 48 20
ДЕНИР Свирик Николай B 632 7 13,32 8
  Кощук Сергей Владимирович A 348 1 4,48 19
22 Киев-4 Терещук Александр Владиславович C 272 3 5,72 21,57 20 45 17
Рыболовный мир Корзенков Дмитрий Викторович B 223 6 8,23 13
  Коротченко Андрей Викторович A 462 3 7,62 12
23 Киев-5 Слободянюк Артем Валентинович  C 375 4 7,75 27,68 17 38 13
Экстрим Экспедишн Верезуб Олег Витальевич  A 872 7 15,72 4
  Петренко Владимир Алексеевич  B 221 2 4,21 17
24 Ровно-2 Николаев Дмитрий C 383 5 8,83 22,99 15 43 15
Степанюк Василий B 124 2 3,24 20
Демьянчук Богдан A 692 4 10,92 8