Кубок України з лову хижої риби з берега с. Коновка Кельменецького району Чернівецької області 12-13 вересня 2008 року
Зведений ПРОТОКОЛ
                         
№ з/п Назва команди ПІП учасника Сума місць за змагання особове Сума місць за змагання командне Місце особове Місце командне Сума балів особова Сума балів командна Вага, гр особова Вага, гр командна К-сть, шт особова К-сть, шт командна
1 Винница-1 Балабанов Андрей 8 36,5 7 I 23,91 83,27 1391 3927 10 44
  Балабанов Максим 7 5 39,91 1791 22
  Антонюк Олег 21,5 29 19,45 745 12
2 Киев-3 Дикун Андрей Дмитриевич 14 39 12 II 22,59 87,52 1259 4952 10 38
Золотой  Обломов Александр Александрович 11 9 34,98 2098 14
карась Свириденко Алексей Владимирович 14 11 29,95 1595 14
3 Черновцы-2 Бучка Руслан 6 47 III III 29,93 71,63 1193 3663 18 35
  Туряк Роман 18 21 28,3 1830 10
  Машенцев Сергей Борисович 23 36 13,4 640 7
4 Харьков-3 Мацуев Андрей 15 47,5 15 4 20,8 76,62 880 3462 12 42
  Митюрич Роман 25,5 41 14,32 732 7
  Мясников Олег 7 4 41,5 1850 23
5 Ивано- Кобелюх Владислав Игоревич 15 56,5 13 5 26,92 61,2 892 2520 18 36
Франковск-2 Гашевский Тарас Теофилович 28,5 48 11,2 320 8
  Луцан Валерий Степанович 13 10 23,08 1308 10
6 Харьков-2 Вагин Алексей 8 58 6 6 51,11 78,31 2911 4331 22 35
  Глущенко Денис 23 35 14,55 655 8
  Терещенко константин 27 46 12,65 765 5
7 Черновцы-1 Овелько Антон Феликсович 17 60 18 7 26,23 61,39 1023 2539 16 36
  Овелько Тимофей Феликсович 18 22 20,42 942 11
  Прокопчук Александр Николаевич 25 40 14,74 574 9
8 Винница-3 Писарь Олег 16 65,5 17 8 26,34 54,71 1334 2771 13 27
  Бабий Николай 19 23 15,75 875 7
  Годзев Руслан 30,5 54 12,62 562 7
9 Винница-2 Превар Константин 25 65,5 39 9 17,44 53,18 844 2618 9 27
  Сысоев Руслан 20 26 16,96 896 8
  Рачук Вадим 20,5 27 18,78 878 10
10 Одесса-2 Павлов Игорь Анатольевич  20 66,5 25 10 22,81 61,43 1081 3243 12 29
ДУТ Селихов Сергей Вячеславович   23,5 37 22,98 1398 9
  Криптошов Александр 23 33 15,64 764 8
11 Ровно-1 Щевич Иван Павлович 37 69 59 11 8,13 56,13 313 3113 5 25
ДЕНИР Свирик Николай 10 8 32,14 1514 17
  Кощук Сергей Владимирович 22 30 15,86 1286 3
12 Одесса-3 Шикунов Виктор Петрович  44 75 68 12 1,2 56,3 20 3430 1 22
Фарт Федянин Павел Викторович      4 I 36,5 2450 12
  Ковальчук Сергей Владимирович   27 45 18,6 960 9
13 Ровно-2 Николаев Дмитрий 23 75 32 13 17,23 44,92 823 2192 9 23
  Степанюк Василий 26 44 10,78 378 7
  Демьянчук Богдан 26 43 16,91 991 7
14 Киев-5 Слободянюк Артем Валентинович  20 80 24 14 26,56 48,8 1656 2880 10 20
Экстрим  Верезуб Олег Витальевич  21 28 18,03 1003 8
Экспедишн Петренко Владимир Алексеевич  39 60 4,21 221 2
15 Киев-2 Левченко Виталий Васильевич  29 82 49 15 17,36 43,27 1036 2727 7 16
Флагман Байталоха Сергей Николаевич 23 34 14,87 987 5
  Ищенко Сергей Викторович 30 53 11,04 704 4
16 Киев-1 Волынец Игорь Романович 25,5 85 42 16 14,01 47,95 801 2295 6 25
Современная  Федоренко Евгений Александрович 24 38 26,76 1076 16
рыбалка Стецюк Виталий 35,5 56 7,18 418 3
17 Киев-4 Терещук Александр Владиславович 37 85 58 17 12,83 40,49 683 2149 6 19
Рыболовный Корзенков Дмитрий Викторович 31 55 11,95 495 7
мир Коротченко Андрей Викторович 17 19 15,71 971 6
18 Запорожье-1 Вирченко Сергей Анатольевич              40 86 62 18 3,82 46,03 182 2303 2 23
  Сажнев Виталий Александрович           30 52 14,74 574 9
  Гирич Павел Павлович                            16 16 27,47 1547 12
19 Харьков-1 Слободянюк Александр 17,5 89 20 19 26,96 45,16 1196 2116 15 24
  Луценко Игорь 28 47 16,54 854 8
  Скрипнийчук Сергей 43,5 66 1,66 66 1
20 Крым-1 Демидко Олег Юрьевич  29 95,5 50 20 10,9 34,3 390 1830 7 16
  Яремчук Павел 43,5 67 1,42 42 1
  Гоменюк Николай Валерьевич 23 31 21,98 1398 8
21 Львов-1 Хитров Юрий 41 97 63 21 6,48 32,59 248 1759 4 15
  Вильгуцкий Александр 41 64 5,15 215 3
  Вильгуцкий Владислав 15 14 20,96 1296 8
22 Одесса-1 Чебан Кирилл Иванович  40 112,5 61 22 7,44 26,1 344 1210 4 14
Golden Catch Килимник Михаил Владимирович     30 51 15,74 674 9
  Курков Виктор Михайлович   42,5 65 2,92 192 1
23 Херсон Багаутдинов Рамиль Олимович            45,5 127 70 23 1,48 12,31 48 531 1 7
  Солодовников Владимир Викторович 36 57 7,03 303 4
  Синицын Константин Сергеевич          45,5 69 3,8 180 2
24 Ивано- Рыжий Марьян Владимирович 0 0     0 30,23 0 1023 0 20
Франковск-2 Фейчук Ярослав Ярославович 0   0 0 0
  Усков Валентин Анатольевич 4 II 30,23 1023 20