www.fishing.vn.ua
ФЕДЕРАЦІЯ РИБОЛОВНОГО
СПОРТУ УКРАЇНИ
Чемпіонат України по лову хижої риби                            спінінгом з берега. Вінницька обл.
с.Лаврівка р.Півд.Буг
06 - 07 червня 2008р.
 З В Е Д Е Н И Й         П Р О Т О К О Л  65,088 кг
Прізвище І.Б. Команда I етап 43.075  II етап  22.013 Заг. вага Сума місць Місце
Зона Вага М-це Зона Вага М-це Особ. Ком. Особ. Ком. Особ. Ком.
                             
1 Мясников Олег Харьков-3 C 482 5 C 52 18 534   23   19  
2 Митюрич Роман Харьков-3 B 86 24 B 457 5 543 2405 29 67 34 1
3 Мацуев Андрей Харьков-3 A 767 11 A 561 4 1328   15   10  
                             
4 Бабий Николай Винница-2 C 347 7 A 958 1 1305   8   4  
5 Писарь Олег Винница-2 A 46 34,5 B 571 4 617 3211 38,5 69,5 56 2
6 Годзев Руслан Винница-2 B 1242 3 C 47 20 1289   23   17  
                             
7 Обломов Александр Киев-7 C 417 6 A 148 20 565   26   24  
8 Дикун Андрей Киев-7 A 60 33 C 173 9 233 3684 42 73 62 3
9 Свириденко Алексей Киев-7 B 1040 4 B 1846 1 2886   5   1  
                             
10 Шикунов Виктор Одесса-3 C 205 14 A 944 2 1149   16   11  
11 Федянин Павел Одесса-3 B 660 8 B 253 11 913 2700 19 82 14 4
12 Ковальчук Сергей Одесса-3 A 638 14 C 0 33 638   47   73  
                             
13 Овелько Тимофей Черновцы-2 B 3796 1 B 26 26 3822   27   27  
14 Овелько Антон Черновцы-2 A 1028 7 A 423 8 1451 5371 15 88,5 9 5
15 Бучка Руслан Черновцы-2 C 0 33,5 C 98 13 98   46,5   72  
                             
16 Балабанов Андрей Винница-1 A 431 19 B 434 7 865   26   23  
17 Балабанов Максим Винница-1 C 291 8 C 459 5 750 1883 13 88,5 7 6
18 Галунко Сергей Винница-1 B 268 14 A 0 35,5 268   49,5   81  
                             
19 Лемеш Дмитрий Киев.обл.-2 A 195 26 B 0 33,5 195   59,5   101  
20 Солдатов Виктор Киев.обл.-2 C 234 10 A 490 7 724 2054 17 89,5 12 7
21 Горев Евгений Киев.обл.-2 B 454 11 C 681 2 1135   13   6  
                             
22 Смиян Михаил Ровно-3 B 795 7 B 0 33,5 795   40,5   61  
23 Степанюк Василий Ровно-3 A 2337 1 A 28 29 2365 3510 30 90,5 35 8
24 Жушман Александр Ровно-3 C 239 9 C 111 11 350   20   16  
                             
25 Вырезуб Олег Киев-5 A 1133 5 C 176 8 1309   13   5  
26 Слободянюк Артем Киев-5 C 154 16 A 312 11 466 1968 27 90,5 30 9
27 Петренко Владимир Киев-5 B 193 17 B 0 33,5 193   50,5   84  
                             
28 Демьянчук Богдан Ровно-1 C 0 33,5 C 481 4 481   37,5   53  
29 Щевич Иван Ровно-1 A 1328 4 B 679 3 2007 2652 7 94,5 3 10
30 Тарасюк Роман Ровно-1 B 78 26 A 86 24 164   50   83  
                             
31 Машенцев Сергей Черновцы-1 A 992 8 B 37 23,5 1029   31,5   38  
32 Букин Эдуард Черновцы-1 C 23 27 A 0 35,5 23 2875 62,5 100 107 11
33 Ободянский Евгений Черновцы-1 B 997 5 C 826 1 1823   6   2  
                             
34 Макогон Евгений Запорожье-2 A 46 34,5 A 552 5 598   39,5   59  
35 Сажнев Виталий Запорожье-2 B 60 28 B 335 9 395 1357 37 101 52 12
36 Гирич Павел Запорожье-2 C 113 18 C 251 6 364   24   20  
                             
37 Павлов Игорь Одесса-2 B 1560 2 B 132 17 1692   19   13  
38 Селихов Сергей Одесса-2 A 381 21 C 15 26 396 2418 47 102 74 13
39 Стисовяк Артем Одесса-2 C 196 15 A 134 21 330   36   50  
                             
40 Терещук Александр Киев-3 B 0 36 C 499 3 499   39   57  
41 Мельник Андрей Киев-3 A 384 20 A 366 9 750 1455 29 104 33 14
42 Корзенков Дмитрий Киев-3 C 118 17 B 88 19 206   36   51  
                             
43 Рыжий Марьян Ив-Франк-2 C 724 2 B 115 18 839   20   15  
44 Фейчук Ярослав Ив-Франк-2 B 514 10 A 0 35,5 514 1785 45,5 105 66 15
45 Усков Валентин Ив-Франк-2 A 356 22 C 76 17 432   39   58  
                             
46 Вагин Алексей Харьков-2 B 119 19 A 248 14 367   33   41  
47 Глущенко Денис Харьков-2 A 1461 2 C 0 33 1461 2162 35 112 47 16
48 Терещенко Константин Харьков-2 C 0 33,5 B 334 10 334   43,5   64  
                             
49 Шамота Валерий Днепр-ск-2 A 1367 3 C 38 22 1405   25   21  
50 Иванов Максим Днепр-ск-2 B 92 23 B 201 12 293 1785 35 113 49 17
51 Боренко Максим Днепр-ск-2 C 35 25 A 52 28 87   53   91  
                             
52 Макаревич Евгений Запорожье-1 A 24 38 A 252 13 276   51   88  
53 Мартыненко Евгений Запорожье-1 C 108 19 C 235 7 343 866 26 115 25 18
54 Вирченко Сергей Запорожье-1 B 94 22 B 153 16 247   38   54  
                             
55 Слободянюк Александр Харьков-1 A 473 17 C 83 16 556   33   40  
56 Мкртчян Николай Харьков-1 B 272 13 B 0 33,5 272 1538 46,5 118 71 19
57 Луценко Игорь Харьков-1 C 710 3 A 0 35,5 710   38,5   55  
                             
58 Кобелюх Владислав Ив-Франк-1 C 222 11 A 100 22 322   33   43  
59 Гашевский Тарас Ив-Франк-1 B 50 29 C 36 23 86 1277 52 119 90 20
60 Луцан Валерий Ив-Франк-1 A 832 10 B 37 23,5 869   33,5   45  
                             
61 Бернадзиковский Сергей Винница-4 A 728 12 B 747 2 1475   14   8  
62 Антонюк Олег Винница-4 B 0 36 C 147 10 147 1660 46 119 69 21
63 Яремчук Павел Винница-4 C 38 23,5 A 0 35,5 38   59   100  
                             
64 Исев Сергей Крым A 547 15 B 0 33,5 547   48,5   78  
65 Демидко Олег Крым C 49 22 A 544 6 593 1257 28 123 32 22
66 Красовский Андрей Крым B 66 27 C 51 19 117   46   70  
                             
67 Баранчиков Олег Киев-2 C 996 1 B 0 33,5 996   34,5   46  
68 Швабий Константин Киев-2 A 343 23 A 364 10 707 1765 33 123 39 23
69 Хворост Александр Киев-2 B 32 31 C 30 24,5 62   55,5   96  
                             
70 Левченко Виталий Киев-8 C 0 33,5 A 240 16 240   49,5   82  
71 Байталоха Сергей Киев-8 B 133 18 B 192 13 325 1208 31 127 37 24
72 Ищенко Сергей Киев-8 A 643 13 C 0 33 643   46   67  
                             
73 Сливинский Олег Львов-2 B 0 36 C 99 12 99   48   77  
74 Вильгуцкий Владислав Львов-2 A 1070 6 A 166 19 1236 1402 25 128 22 25
75 Хитров Юрий Львов-2 C 0 33,5 B 67 21 67   54,5   94  
                             
76 Превар Константин Винница-3 B 102 21 A 0 35,5 102   56,5   97  
77 Григорчук Сергей Винница-3 C 0 33,5 B 443 6 443 1529 39,5 130 60 26
78 Сысоев Руслан Винница-3 A 954 9 C 30 24,5 984   33,5   44  
                             
79 Багаутдинов Рамиль Херсон A 152 27 B 383 8 535   35   48  
80 Солодовников Владимир Херсон C 54 21 A 268 12 322 887 33 133 42 27
81 Синицин Константин Херсон B 30 32 C 0 33 30   65   112  
                             
82 Федоренко Евгений Киев-4 B 328 12 C 90 15 418   27   31  
83 Скрипкин Сергей Киев-4 C 34 26 B 29 25 63 720 51 133 89 28
84 Стецюк Виталий Киев-4 A 29 37 A 210 18 239   55   95  
                             
85 Подолинный Вадим Киев-6 C 683 4 A 97 23 780   27   29  
86 Радченко Сергей Киев-6 B 624 9 B 0 33,5 624 1477 42,5 134 63 29
87 Свиндорацкий Андрей Киев-6 A 73 31 C 0 33 73   64   110  
                             
88 Лисица Антон Ровно-2 C 0 33,5 B 178 15 178   48,5   79  
89 Кощук Сергей Ровно-2 B 84 25 C 0 33 84 1011 58 138 98 30
90 Свирик Николай Ровно-2 A 504 16 A 245 15 749   31   36  
                             
91 Чебан Кирилл Одесса-1 C 217 12,5 B 180 14 397   26,5   26  
92 Килимник Михаил Одесса-1 A 465 18 C 0 33 465 941 51 139 86 31
93 Белослудцев Николай Одесса-1 B 0 36 A 79 25 79   61   104  
                             
94 Агеенко Игорь Днепр-ск-1 C 38 23,5 B 9 27 47   50,5   85  
95 Пушкарев Вадим Днепр-ск-1 A 86 28 A 224 17 310 618 45 144 65 32
96 Петраш Юрий Днепр-ск-1 B 261 15 C 0 33 261   48   76  
                             
97 Тупицын Ян Киев.обл.-1 C 0 33,5 A 14 31 14   64,5   111  
98 Волынец Игорь Киев.обл.-1 B 938 6 C 44 21 982 1076 27 154 28 33
99 Мазур Леонид Киев.обл.-1 A 80 29 B 0 33,5 80   62,5   106  
                             
100 Кононыхин Александр Донецк A 76 30 B 0 33,5 76   63,5   109  
101 Каялов Сергей Донецк B 0 36 C 0 33 0 951 69 156 115-116 34
102 Купесок Дмитрий Донецк C 99 20 A 776 3 875   23   18  
                             
103 Марсель Виталий Львов-1 A 298 24 A 62 27 360   51   87  
104 Столяр Богдан Львов-1 C 217 12,5 B 0 33,5 217 623 46 160 68 35
105 Музыка Степан Львов-1 B 46 30 C 0 33 46   63   108  
                             
106 Колисниченко Максим Киев-1 A 232 25 A 0 35,5 232   60,5   103  
107 Тяпко Виктор Киев-1 C 0 33,5 B 86 20 86 567 53,5 163 93 36
108 Онищенко Валентин Киев-1 B 249 16 C 0 33 249   49   80  
                             
109 Ленюк Тарас Тернополь-2 C 0 33,5 C 94 14 94   47,5   75  
110 Чехович Андрей Тернополь-2 A 64 32 A 18 30 82 283 62 163 105 37
111 Сикевич Сергей Тернополь-2 B 107 20 B 0 33,5 107   53,5   92  
                             
112 Штерма Руслан Тернополь-1 A 39 36 C 0 33 39   69   114  
113 Бурак Степан Тернополь-1 B 0 36 B 46 22 46 157 58 187 99 38
114 Нагуляк Арсен Тернополь-1 C 0 33,5 A 72 26 72   59,5   102  
                             
115 Баранов Александр Житомир C 0 33,5 B 0 33,5 0   67   113  
116 Станкевич Виталий Житомир B 0 36 C 0 33 0 0 69 211 115-116 39
117 Антонюк Владимир Житомир A 0 39 A 0 35,5 0   74,5   117  
                             
Головний суддя __________ Бондар Є.
Секретар __________ Карпенко Ю.
www.fishing.vn.ua
ФЕДЕРАЦІЯ РИБОЛОВНОГО
СПОРТУ УКРАЇНИ
Чемпіонат України по лову хижої риби                            спінінгом з берега. Вінницька обл.
с.Лаврівка р.Півд.Буг
06 - 07 червня 2008р.
 З В Е Д Е Н И Й         П Р О Т О К О Л  65,088 кг
Прізвище І.Б. Команда I етап 43.075  II етап  22.013 Заг. вага Сума місць Місце
Зона Вага М-це Зона Вага М-це Особ. Ком. Особ. Ком. Особ. Ком.
                             
1 Мясников Олег Харьков-3 C 482 5 C 52 18 534   23   19  
2 Митюрич Роман Харьков-3 B 86 24 B 457 5 543 2405 29 67 34 1
3 Мацуев Андрей Харьков-3 A 767 11 A 561 4 1328   15   10  
                             
4 Бабий Николай Винница-2 C 347 7 A 958 1 1305   8   4  
5 Писарь Олег Винница-2 A 46 34,5 B 571 4 617 3211 38,5 69,5 56 2
6 Годзев Руслан Винница-2 B 1242 3 C 47 20 1289   23   17  
                             
7 Обломов Александр Киев-7 C 417 6 A 148 20 565   26   24  
8 Дикун Андрей Киев-7 A 60 33 C 173 9 233 3684 42 73 62 3
9 Свириденко Алексей Киев-7 B 1040 4 B 1846 1 2886   5   1  
                             
10 Шикунов Виктор Одесса-3 C 205 14 A 944 2 1149   16   11  
11 Федянин Павел Одесса-3 B 660 8 B 253 11 913 2700 19 82 14 4
12 Ковальчук Сергей Одесса-3 A 638 14 C 0 33 638   47   73  
                             
13 Овелько Тимофей Черновцы-2 B 3796 1 B 26 26 3822   27   27  
14 Овелько Антон Черновцы-2 A 1028 7 A 423 8 1451 5371 15 88,5 9 5
15 Бучка Руслан Черновцы-2 C 0 33,5 C 98 13 98   46,5   72  
                             
16 Балабанов Андрей Винница-1 A 431 19 B 434 7 865   26   23  
17 Балабанов Максим Винница-1 C 291 8 C 459 5 750 1883 13 88,5 7 6
18 Галунко Сергей Винница-1 B 268 14 A 0 35,5 268   49,5   81  
                             
19 Лемеш Дмитрий Киев.обл.-2 A 195 26 B 0 33,5 195   59,5   101  
20 Солдатов Виктор Киев.обл.-2 C 234 10 A 490 7 724 2054 17 89,5 12 7
21 Горев Евгений Киев.обл.-2 B 454 11 C 681 2 1135   13   6  
                             
22 Смиян Михаил Ровно-3 B 795 7 B 0 33,5 795   40,5   61  
23 Степанюк Василий Ровно-3 A 2337 1 A 28 29 2365 3510 30 90,5 35 8
24 Жушман Александр Ровно-3 C 239 9 C 111 11 350   20   16  
                             
25 Вырезуб Олег Киев-5 A 1133 5 C 176 8 1309   13   5  
26 Слободянюк Артем Киев-5 C 154 16 A 312 11 466 1968 27 90,5 30 9
27 Петренко Владимир Киев-5 B 193 17 B 0 33,5 193   50,5   84  
                             
28 Демьянчук Богдан Ровно-1 C 0 33,5 C 481 4 481   37,5   53  
29 Щевич Иван Ровно-1 A 1328 4 B 679 3 2007 2652 7 94,5 3 10
30 Тарасюк Роман Ровно-1 B 78 26 A 86 24 164   50   83  
                             
31 Машенцев Сергей Черновцы-1 A 992 8 B 37 23,5 1029   31,5   38  
32 Букин Эдуард Черновцы-1 C 23 27 A 0 35,5 23 2875 62,5 100 107 11
33 Ободянский Евгений Черновцы-1 B 997 5 C 826 1 1823   6   2  
                             
34 Макогон Евгений Запорожье-2 A 46 34,5 A 552 5 598   39,5   59  
35 Сажнев Виталий Запорожье-2 B 60 28 B 335 9 395 1357 37 101 52 12
36 Гирич Павел Запорожье-2 C 113 18 C 251 6 364   24   20  
                             
37 Павлов Игорь Одесса-2 B 1560 2 B 132 17 1692   19   13  
38 Селихов Сергей Одесса-2 A 381 21 C 15 26 396 2418 47 102 74 13
39 Стисовяк Артем Одесса-2 C 196 15 A 134 21 330   36   50  
                             
40 Терещук Александр Киев-3 B 0 36 C 499 3 499   39   57  
41 Мельник Андрей Киев-3 A 384 20 A 366 9 750 1455 29 104 33 14
42 Корзенков Дмитрий Киев-3 C 118 17 B 88 19 206   36   51  
                             
43 Рыжий Марьян Ив-Франк-2 C 724 2 B 115 18 839   20   15  
44 Фейчук Ярослав Ив-Франк-2 B 514 10 A 0 35,5 514 1785 45,5 105 66 15
45 Усков Валентин Ив-Франк-2 A 356 22 C 76 17 432   39   58  
                             
46 Вагин Алексей Харьков-2 B 119 19 A 248 14 367   33   41  
47 Глущенко Денис Харьков-2 A 1461 2 C 0 33 1461 2162 35 112 47 16
48 Терещенко Константин Харьков-2 C 0 33,5 B 334 10 334   43,5   64  
                             
49 Шамота Валерий Днепр-ск-2 A 1367 3 C 38 22 1405   25   21  
50 Иванов Максим Днепр-ск-2 B 92 23 B 201 12 293 1785 35 113 49 17
51 Боренко Максим Днепр-ск-2 C 35 25 A 52 28 87   53   91  
                             
52 Макаревич Евгений Запорожье-1 A 24 38 A 252 13 276   51   88  
53 Мартыненко Евгений Запорожье-1 C 108 19 C 235 7 343 866 26 115 25 18
54 Вирченко Сергей Запорожье-1 B 94 22 B 153 16 247   38   54  
                             
55 Слободянюк Александр Харьков-1 A 473 17 C 83 16 556   33   40  
56 Мкртчян Николай Харьков-1 B 272 13 B 0 33,5 272 1538 46,5 118 71 19
57 Луценко Игорь Харьков-1 C 710 3 A 0 35,5 710   38,5   55  
                             
58 Кобелюх Владислав Ив-Франк-1 C 222 11 A 100 22 322   33   43  
59 Гашевский Тарас Ив-Франк-1 B 50 29 C 36 23 86 1277 52 119 90 20
60 Луцан Валерий Ив-Франк-1 A 832 10 B 37 23,5 869   33,5   45  
                             
61 Бернадзиковский Сергей Винница-4 A 728 12 B 747 2 1475   14   8  
62 Антонюк Олег Винница-4 B 0 36 C 147 10 147 1660 46 119 69 21
63 Яремчук Павел Винница-4 C 38 23,5 A 0 35,5 38   59   100  
                             
64 Исев Сергей Крым A 547 15 B 0 33,5 547   48,5   78  
65 Демидко Олег Крым C 49 22 A 544 6 593 1257 28 123 32 22
66 Красовский Андрей Крым B 66 27 C 51 19 117   46   70  
                             
67 Баранчиков Олег Киев-2 C 996 1 B 0 33,5 996   34,5   46  
68 Швабий Константин Киев-2 A 343 23 A 364 10 707 1765 33 123 39 23
69 Хворост Александр Киев-2 B 32 31 C 30 24,5 62   55,5   96  
                             
70 Левченко Виталий Киев-8 C 0 33,5 A 240 16 240   49,5   82  
71 Байталоха Сергей Киев-8 B 133 18 B 192 13 325 1208 31 127 37 24
72 Ищенко Сергей Киев-8 A 643 13 C 0 33 643   46   67  
                             
73 Сливинский Олег Львов-2 B 0 36 C 99 12 99   48   77  
74 Вильгуцкий Владислав Львов-2 A 1070 6 A 166 19 1236 1402 25 128 22 25
75 Хитров Юрий Львов-2 C 0 33,5 B 67 21 67   54,5   94  
                             
76 Превар Константин Винница-3 B 102 21 A 0 35,5 102   56,5   97  
77 Григорчук Сергей Винница-3 C 0 33,5 B 443 6 443 1529 39,5 130 60 26
78 Сысоев Руслан Винница-3 A 954 9 C 30 24,5 984   33,5   44  
                             
79 Багаутдинов Рамиль Херсон A 152 27 B 383 8 535   35   48  
80 Солодовников Владимир Херсон C 54 21 A 268 12 322 887 33 133 42 27
81 Синицин Константин Херсон B 30 32 C 0 33 30   65   112  
                             
82 Федоренко Евгений Киев-4 B 328 12 C 90 15 418   27   31  
83 Скрипкин Сергей Киев-4 C 34 26 B 29 25 63 720 51 133 89 28
84 Стецюк Виталий Киев-4 A 29 37 A 210 18 239   55   95  
                             
85 Подолинный Вадим Киев-6 C 683 4 A 97 23 780   27   29  
86 Радченко Сергей Киев-6 B 624 9 B 0 33,5 624 1477 42,5 134 63 29
87 Свиндорацкий Андрей Киев-6 A 73 31 C 0 33 73   64   110  
                             
88 Лисица Антон Ровно-2 C 0 33,5 B 178 15 178   48,5   79  
89 Кощук Сергей Ровно-2 B 84 25 C 0 33 84 1011 58 138 98 30
90 Свирик Николай Ровно-2 A 504 16 A 245 15 749   31   36  
                             
91 Чебан Кирилл Одесса-1 C 217 12,5 B 180 14 397   26,5   26  
92 Килимник Михаил Одесса-1 A 465 18 C 0 33 465 941 51 139 86 31
93 Белослудцев Николай Одесса-1 B 0 36 A 79 25 79   61   104  
                             
94 Агеенко Игорь Днепр-ск-1 C 38 23,5 B 9 27 47   50,5   85  
95 Пушкарев Вадим Днепр-ск-1 A 86 28 A 224 17 310 618 45 144 65 32
96 Петраш Юрий Днепр-ск-1 B 261 15 C 0 33 261   48   76  
                             
97 Тупицын Ян Киев.обл.-1 C 0 33,5 A 14 31 14   64,5   111  
98 Волынец Игорь Киев.обл.-1 B 938 6 C 44 21 982 1076 27 154 28 33
99 Мазур Леонид Киев.обл.-1 A 80 29 B 0 33,5 80   62,5   106  
                             
100 Кононыхин Александр Донецк A 76 30 B 0 33,5 76   63,5   109  
101 Каялов Сергей Донецк B 0 36 C 0 33 0 951 69 156 115-116 34
102 Купесок Дмитрий Донецк C 99 20 A 776 3 875   23   18  
                             
103 Марсель Виталий Львов-1 A 298 24 A 62 27 360   51   87  
104 Столяр Богдан Львов-1 C 217 12,5 B 0 33,5 217 623 46 160 68 35
105 Музыка Степан Львов-1 B 46 30 C 0 33 46   63   108  
                             
106 Колисниченко Максим Киев-1 A 232 25 A 0 35,5 232   60,5   103  
107 Тяпко Виктор Киев-1 C 0 33,5 B 86 20 86 567 53,5 163 93 36
108 Онищенко Валентин Киев-1 B 249 16 C 0 33 249   49   80  
                             
109 Ленюк Тарас Тернополь-2 C 0 33,5 C 94 14 94   47,5   75  
110 Чехович Андрей Тернополь-2 A 64 32 A 18 30 82 283 62 163 105 37
111 Сикевич Сергей Тернополь-2 B 107 20 B 0 33,5 107   53,5   92  
                             
112 Штерма Руслан Тернополь-1 A 39 36 C 0 33 39   69   114  
113 Бурак Степан Тернополь-1 B 0 36 B 46 22 46 157 58 187 99 38
114 Нагуляк Арсен Тернополь-1 C 0 33,5 A 72 26 72   59,5   102  
                             
115 Баранов Александр Житомир C 0 33,5 B 0 33,5 0   67   113  
116 Станкевич Виталий Житомир B 0 36 C 0 33 0 0 69 211 115-116 39
117 Антонюк Владимир Житомир A 0 39 A 0 35,5 0   74,5   117  
                             
Головний суддя __________ Бондар Є.
Секретар __________ Карпенко Ю.