ФЕДЕРАЦІЯ РИБОЛОВНОГО
СПОРТУ УКРАЇНИ
Чемпіонат України по лову хижої риби спінінгом з берега. Вінницька обл.
с.Лаврівка р.Півд.Буг
02 - 03 червня 2007р.
 З В Е Д Е Н И Й         П Р О Т О К О Л  65463
Прізвище І.Б. Команда I етап 35985  II етап  29478 Заг. вага Сума місць Місце
Зона Вага М-це Зона Вага М-це Особ. Ком. Особ. Ком. Особ. Ком.
1 Бернадзиковский Сергей Винница-2 A 468 6 C 349 11 817 4373 17 42 17 I
2 Ободянский Евгений  Винница-2 C 584 8 A 609 6 1193 14 9
3 Букин Эдуард Винница-2 B 2019 1 B 344 10 2363 11 5
4 Демьянчук Богдан Ровно A 249 19 B 396 9 645 2575 28 66 37 II
5 Щевич Иван Ровно C 732 4 A 220 19 952 23 26
6 Тарасюк Роман Ровно B 534 5 C 444 10 978 15 12
7 Слободянюк Артем Винница-4 B 263 13 A 96 26 359 2222 39 73 61 III
8 Верезуб Олег Винница-4 A 440 8 B 660 2 1100 10 4
9 Тарнавский Юрий Винница-4 C 495 12 C 268 12 763 24 29
10 Левченко Виталий Киев-3 C 628 6 B 486 7 1114 2923 13 75 8 4
11 Байталоха Сергей Киев-3 A 134 28 C 1074 3 1208 31 38
12 Ищенко Сергей Киев-3 B 489 6 A 112 25 601 31 39
13 Мельник Андрей Киев-4 B 262 14 A 568 7 830 2629 21 78 22 5
14 Корзенков Дмитрий Киев-4 A 346 9 C 944 4 1290 13 7
15 Терещук Александр Киев-4 C 509 10 B 0 34 509 44 71
16 Рачук Вадим Винница-1 B 13 30 C 167 18 180 2384 48 78 78 6
17 Томчук Сергей Винница-1 C 362 18 B 500 6 862 24 28
18 Гоменюк Николай Винница-1 A 552 3 A 790 3 1342 6 II
19 Тупицын Ян Киев-1 A 478 5 C 77 26 555 2033 31 81,5 41 7
20 Федоренко Евгений Киев-1 C 290 22,5 B 270 11 560 33,5 47
21 Мазур Леонид Киев-1 B 471 7 A 447 10 918 17 16
22 Чебан Кирилл Одесса A 338 11 A 647 4,5 985 2095 15,5 84,5 13 8
23 Килимник Михаил Одесса B 0 34 B 203 14 203 48 76
24 Ковальчук Сергей Одесса C 704 5 C 203 16 907 21 21
25 Рыжий Марьян Ив-Франк-2 C 328 21 B 1856 1 2184 3977 22 86 24 9
26 Фейчук Ярослав Ив-Франк-2 A 147 26 C 1090 2 1237 28 34
27 Усков Валентин Ив-Франк-2 B 51 27 A 505 9 556 36 53
28 Обломов Александр Киев-5 A 1933 2 A 424 11 2357 3230 13 87 6 10
29 Дикун Андрей Киев-5 C 340 20 C 68 27 408 47 74
30 Кривобок Богдан Киев-5 B 265 12 B 200 15 465 27 33
31 Бояренцев Евгений Киев-8 C 615 7 A 87 27 702 2076 34 88 49 11
32 Тафонюк Руслан Киев-8 B 751 3 B 262 12 1013 15 11
33 Боженко Петр Киев-8 A 263 17 C 98 22 361 39 60
34 Мкртчян Николай Харьков-1 C 403 16 A 867 2 1270 2295 18 88,5 18 12
35 Слободянюк Александр Харьков-1 A 65 30,5 C 157 19 222 49,5 82
36 Мацуев Андрей Харьков-1 B 191 18 B 612 3 803 21 23
37 Волынец Игорь Киев-2 A 156 25 B 143 18 299 2308 43 90 70 13
38 Марущенко Роман Киев-2 B 106 24 A 283 13 389 37 57
39 Стецюк Виталий Киев-2 C 1049 3 C 571 7 1620 10 III
40 Кобелюх Владислав Ив-Франк-1 C 290 22,5 C 1136 1 1426 2617 23,5 92,5 27 14
41 Гашевский Тарас Ив-Франк-1 B 445 9 B 559 5 1004 14 10
42 Луцан Валерий Ив-Франк-1 A 59 32 A 128 23 187 55 87
43 Глущенко Денис Харьков-2 A 279 15 A 253 17 532 2328 32 95 44 15
44 Вагин Алексей Харьков-2 C 1411 1 C 121 21 1532 22 25
45 Рак Максим Харьков-2 B 48 28 B 216 13 264 41 67
46 Скользнев Юрий Киев-6 C 442 13 A 516 8 958 2117 21 95 20 16
47 Скрипкин Сергей Киев-6 A 168 24 B 0 34 168 58 90
48 Рыбаков Виктор Киев-6 B 356 10 C 635 6 991 16 14
49 Овелько Тимофей Черновцы-1 B 149 19 A 419 12 568 1766 31 96 40 17
50 Овелько Антон Черновцы-1 C 188 24 B 609 4 797 28 36
51 Прокопчук Александр Черновцы-1 A 183 22 C 218 15 401 37 56
52 Галузинский Денис Киев-7 A 65 30,5 C 222 14 287 2505 44,5 98,5 73 18
53 Подолинный Вадим Киев-7 B 719 4 A 1076 1 1795 5 I
54 Сендерадский Андрей Киев-7 C 423 15 B 0 34 423 49 79
55 Малеева Светлана Запорожье-2 C 499 11 A 179 22 678 3583 33 102 45 19
56 Малеев Юрий Запорожье-2 A 2371 1 B 0 34 2371 35 51
57 Джура Юрий Запорожье-2 B 58 26 C 476 8 534 34 50
58 Лозинский Сергей Ив-Франк-3 A 509 4 B 0 34 509 2107 38 102 58 20
59 Матейчук Владимир Ив-Франк-3 B 791 2 A 0 34 791 36 52
60 Михалкив Ярослав Ив-Франк-3 C 356 19 C 451 9 807 28 35
61 Бакланов Дмитрий Днепропетровск-1 C 0 34 C 86 25 86 1572 59 106 92 21
62 Превар Константин Днепропетровск-1 A 457 7 B 135 20 592 27 32
63 Сысоев Руслан Днепропетровск-1 B 247 15 A 647 4,5 894 19,5 19
64 Кулибаба Виталий Донецк C 556 9 B 405 8 961 1816 17 114 15 22
65 Ерыш Леонид Донецк A 96 29 C 715 5 811 34 48
66 Четвертаков Александр Донецк B 44 29 A 0 34 44 63 94
67 Багаутдинов Рамиль Херсон C 1354 2 A 125 24 1479 2016 26 116 31 23
68 Солодовников Владимир Херсон B 195 17 B 162 16 357 33 46
69 Синицин Константин Херсон A 180 23 C 0 34 180 57 88
70 Машенцев Сергей Черновцы-3 A 306 13 B 59 23 365 1098 36 118 55 24
71 Гаврилец Руслан Черновцы-3 B 332 11 A 199 20 531 31 42
72 Скрипничук Сергей Черновцы-3 C 0 34 C 202 17 202 51 85
73 Марсель Виталий Львов B 148 20 A 185 21 333 907 41 127 66 25
74 Марсель Эдвин Львов A 253 18 C 123 20 376 38 59
75 Прунив Зиновий Львов C 134 26 B 64 22 198 48 77
76 Терещенко Константин Харьков-3 A 273 16 B 0 34 273 1099 50 129 83 26
77 Бондаренко Михаил  Харьков-3 B 62 25 A 278 14 340 39 62
78 Еникеев Алексей Харьков-3 C 394 17 C 92 23 486 40 63
79 Балабанов Максим Винница-3 A 230 20 A 264 16 494 948 36 129 54 27
80 Балабанов Андрей Винница-3 B 196 16 C 44 28 240 44 72
81 Бабий Николай Винница-3 C 163 25 B 51 24 214 49 81
82 Лесовой Дмитрий Запорожье-1 A 287 14 C 0 34 287 1252 48 132 75 28
83 Сажнев Виталий Запорожье-1 C 439 14 A 74 28 513 42 68
84 Макогон Евгений Запорожье-1 B 452 8 B 0 34 452 42 69
85 Исев Сергей Ялта C 0 34 C 90 24 90 770 58 138 91 29
86 Демидко Олег Ялта A 343 10 B 72 21 415 31 43
87 Красовский Андрей Ялта B 0 34 A 265 15 265 49 80
                             
88 Иордатий Денис Черновцы-2 C 0 34 B 0 34 0 702 68 150 95 - 99 30
89 Бучка Руслан Черновцы-2 A 328 12 C 256 13 584 25 30
90 Гушеватый Евгений Черновцы-2 B 118 23 A 0 34 118 57 89
91 Чехович Андрей Тернополь-1 C 0 34 A 0 34 0 488 68 158 95 - 99 31
92 Ленюк Тарас Тернополь-1 B 121 21 B 142 19 263   40 65
93 Бурак Степан Тернополь-1 A 185 21 C 40 29 225   50 84
94 Писарь Олег Полтава B 119 22 A 234 18 353 353 40 176 64 32
95 Яремчук Павел Полтава C 0 34 C 0 34 0 68 95 - 99
96 Григорчук Сергей Полтава A 0 34 B 0 34 0 68 95 - 99
97 Штерма Руслан Тернополь-2 C 0 34 B 158 17 158 299 51 180 86 33
98 Фостаковский Стефан Тернополь-2 B 0 34 A 0 34 0 68 95 - 99
99 Мельник Александр Тернополь-2 A 141 27 C 0 34 141 61 93
Головний суддя Бондар Є.
Секретар Карпенко Ю.